Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Viljuškari - ostalo
Brend/Model
Godište proizvodnje
0
Sati korišćenja
11116 h
Lokacija Mašine
Lake Worth, Texas
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
A69A1487
DETALJI
Broj internog magacina
Proizvodnja/Serijski broj
E177B21729V
Ostale informacije
Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift 3 Stage Mast, 194.9 in Max Lift Height, 85 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, Solid Pneumatic Tires, 4 Cylinder LPG Engine