Atlet (4116) UNS140DTFRE675
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Viljuškari sa pomičnim stupom
Brend/Model
Atlet (4116) UNS140DTFRE675
Godište proizvodnje
2005
Lokacija Mašine
Alacuás, Comunidad Valenciana
Zemalja
Španija
Opšta ocena
1
Mascus ID
814C20D4
DETALJI
Tip motora
Električno
Broj internog magacina
CONSULTAR PRECIO
Maksimalni kapacitet dizanja
1400 kg
Maksimalna visina podizanja
6750 mm
Kabina
Zaštitnik za glavu
Dodatna oprema
Punjač akumulatora
Ostale informacije
CAPACIDAD CARGA: 1.400 kg ELEVACIÓN MÁXIMA: 6.750 mm HORQUILLAS: 1.100 mm BATERÍA/CLAVIJAS: 10821273 REPLEGADO: 2780 mm CARGADOR MONOFÁSICO 48V 620AH