Battioni & Pagani QL-T5/1200
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Viljuškari sa 4-stranskim dohvatom
Brend/Model
Battioni & Pagani QL-T5/1200
Godište proizvodnje
2012
Sati korišćenja
2100 h
Lokacija Mašine
Rae vald
Zemalja
Estonija
Opšta ocena
Mascus ID
69E00110
DETALJI
Tip motora
Dizel
Broj internog magacina
WB12EE050
Poslednja inspekcija
Evidencija svih servisa
Da
Proizvodnja/Serijski broj
604300
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4500 mm
Stub za podizanje
Trojni
Nosač vila
Uredjaj za pozicioniranje
Dužina viljuškara
1200 mm