Linde H80T/900-03 2156hours+Perkins+sideshift+4xhydrauli
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Plinski viljuškari
Brend/Model
Godište proizvodnje
2004
Sati korišćenja
2156 h
Lokacija Mašine
IJsselmuiden, Overijssel
Zemalja
Holandija
Opšta ocena
1
Mascus ID
41E22635
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj točkova
4
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Maksimalna visina podizanja
5300 mm
Visina pogona
3900 mm
Stub za podizanje
Duplex
Nosač vila
Menjač u stranu
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Pune gume
Mjenjač
hydrostaat
Engine manufacturer
Perkins
Transportna težina
13810 kg
Dodatna oprema
Treći ventil
Četvrti ventil
Krovni prozor
Grejač
Ostale informacije
Make: Linde Type: H80T/900-03 Year of manufacture: 2004 Hours: 2,156 hours Fuel: LPG Lifting capacity: 8,000 kg at 900 mm Lifting height: 530 cm Clearance height: 390 cm Own weight: 13,810 kg power steering hydrostatic solid rubber tires duplex mast see-through mast sideshift 4th hydraulic valve cabin lighting heater 6-cylinder Perkins engine This is a nice and well-functioning forklift. The price is without a gas cylinder. For more information, please call or email. Trade-in and transport are possible.