Linde H80T-03/1100
Grupa proizvoda
Plinski viljuškari
Brend/Model
Linde H80T-03/1100
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
3791 h
Zemalja
Poljska
Opšta ocena
Mascus ID
E34F387F
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
H2x396H01464
Broj točkova
6
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Udaljenost centra gravitacije
1100 mm
Maksimalna visina podizanja
3750 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Nosač vila
Integralni tovar
Dužina viljuškara
1800 mm
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Hydrostatics
Motor
VW
Snaga motora
72 kW (97.9 KS)
Engine manufacturer
VW
Broj volana
2
Veličina prednjih guma
Superelastic
Veličina zadnjih guma
Superelastic
Dodatna oprema
Treći ventil
Četvrti ventil
Grejač
DETALJI NAJMA
Cena bez PDV-a
Cena sa PDV-om(0%)