Linde H80T-03/1100
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Plinski viljuškari
Brend/Model
Linde H80T-03/1100
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
5344 h
Dodatne opcije
Remontovano
Lokacija Mašine
Mogilany, małopolskie
Zemalja
Poljska
Opšta ocena
Mascus ID
77A4C20E
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
BD-2418
Broj točkova
6
Evidencija svih servisa
Da
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Udaljenost centra gravitacije
1100 mm
Maksimalna visina podizanja
5900 mm
Visina pogona
3350 mm
Stub za podizanje
Trojni
Dužina viljuškara
2400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Umeci
Broj volana
2
Broj pogonskih točkova
4
Transportna težina
14740 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4250 x 2410 x 3350 mm