Linde H80T-02/1100
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Plinski viljuškari
Brend/Model
Linde H80T-02/1100
Godište proizvodnje
2015
Sati korišćenja
22241 h
Lokacija Mašine
Wilczyce, dolnośląskie
Zemalja
Poljska
Opšta ocena
Mascus ID
B788BCFE
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
1681
Broj točkova
4
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Udaljenost centra gravitacije
1100 mm
Maksimalna visina podizanja
3350 mm
Visina pogona
3030 mm
Stub za podizanje
Duplex
Dužina viljuškara
2500 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Veličina prednjih guma
superelastyczne
Veličina zadnjih guma
superelastyczne
Dodatna oprema
Widły: 2500 mm
Zintegrowany przesuwny pozycjoner wideł (rozstaw 2500 mm)
4 sekcje hydrauliczne
Pełna kabina z ogrzewaniem
Wersja dwupedałowa
Sterowanie hydrauliką – joysticki
Podwójne koła na przedniej osi
Opony superelastyczne
Robocze światła przednie
Lampa ostrzegawcza „kogut”
Lusterka wsteczne
Sygnał akustyczny cofania
Ostale informacije
Gwarancja 3 miesiące/250 mth w zależności co nastąpi pierwsze
FLT Grupa Sp. z o.o.
Wrocławska 1W 51-361 Wilczyce Dolnośląskie Poljska