Linde H50T-02/600-394
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Plinski viljuškari
Brend/Model
Linde H50T-02/600-394
Godište proizvodnje
2018
Sati korišćenja
17884 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
0A7F240E
DETALJI
Broj internog magacina
23763
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5630 mm
Dizalica
1870 mm
Visina pogona
2820 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Hydrostat
Motor
- VW
Snaga motora
55.2 kW (75 KS)
Transportna težina
7800 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3200 x 1440 x 2820 mm