Linde H30T/1202 Container Cabin
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Plinski viljuškari
Brend/Model
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
574 h
Lokacija Mašine
Rae vald
Zemalja
Estonija
Mascus ID
82C0393D
DETALJI
Broj internog magacina
WB23EE045
Proizvodnja/Serijski broj
H21202M01078
Broj točkova
4
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Udaljenost centra gravitacije
500 mm
Maksimalna visina podizanja
4680 mm
Dizalica
1395 mm
Visina pogona
2222 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hüdrostaat / Hydrostatic
Snaga motora
39.6 kW (53.8 KS)
Broj volana
2
Broj pogonskih točkova
2
Transportna težina
4971 kg
Veličina prednjih guma
27x10-12
Veličina zadnjih guma
23x9-10
Dodatna oprema
Treći ventil
Četvrti ventil
Krovni prozor
Grejač
Ostale informacije
Suunavalikuga versioon, Elastikrehvid ees 27x10-12, taga 23x9-10, Ees pikendatud porilauad, Tagaratste porikaitsmed, Masti kaldenurga mälu, Kahvlite kannast maast 30 mm, Triplex mast tõstekõrgus 4680 mm, Täiskabiin koos soojendusega, kõrgus 2222 mm, PVC iste, Päikesesirm esi katuseklaasil, Roolisammas 4 suunas liigutatav, Sisepeegel, Välipeeglid, Raadio, A4 paberialus, Linde kahe joystikuga hüdrofunktsioonide juhtimine, 2 LED töötuld ees, VertiLight töötuled mastil, 1 LED töötuli taga, 7'' info multifunkstionaalne ekraan, Kauba kaalu indikaator, 12V toide kabiinis, USB toide käetoe sees, Hüdroakumulaator, RFID kaardi/kiibiga tõstuki käivitus, GPRS andmeside, andmete analüüs, Tagurdamisel helisignaal, Vilkur, BlueSpot märgutuli taga, Kõrgendatud õhuvõtt, Hüdrostaadi peenfilter, Heitgaaside ülevalt väljalase Single pedal system, Anti-spray mudflaps front, Anti-spray mudflaps rear, Single Preselection Mast Tilt, Forks 30 mm o. ground Triplex, 4680mm / 2180mm / 1395mm, Container cabin view 2222mm, Roll-up sun visor top & front, Comfort PVC seat, Warm water heater, Height adj. steering column, Internal Mirror, External Mirrors right/left, A4 Clipboard illuminated, Radio /DAB+ /USB /BT /Freispr., Central lever LLC, Interior light, Working lamps pos. 1+2 LED, VertiLight pos. 5+6, Working lamps pos. 8 LED, Backup beeper, Multifunction Display 7", Load weight indicator, Electrical socket - 12V, USB socket 5V in armrest, ac: access control RFID, Data Transfer Online, dt: crash detection, Pre-Op Check App, Flashing beacon beneath OHG, BlueSpot position 7, Gas bottle bracket w. Display, Hydr. accumulator on OHG, Upswept exhaust outlet, Dust protection higher mounted, Microfilt.f.Hydrost. trans sys.