Linde H 80T/900/396
Godište proizvodnje
2014
Sati korišćenja
2686 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
1
Mascus ID
563B1ED7
DETALJI
Broj internog magacina
1954
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Maksimalna visina podizanja
4470 mm
Dizalica
1660 mm
Visina pogona
2850 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zaštitnik za glavu
Tip gume
Super elastično
Motor
Gas - VW
Snaga motora
71.3 kW (97 KS)
Transportna težina
13270 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
5580 x 2250 x 2850 mm