UniCarriers JA2N1L16Q
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
UniCarriers JA2N1L16Q
Godište proizvodnje
2018
Lokacija Mašine
Spøttrup, Midtjylland
Zemalja
Danska
Opšta ocena
Mascus ID
A74CA564
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj točkova
4
Broj prethodnih vlasnika
1
Maksimalni kapacitet dizanja
1600 kg
Udaljenost centra gravitacije
500 mm
Maksimalna visina podizanja
4750 mm
Dizalica
1460 mm
Visina pogona
2120 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Nosač vila
Uredjaj za pozicioniranje
Dužina viljuškara
1590 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Brend akumulatora
TUDOR
Jačina akumulatora
48 V
Kapacitet akumulatora
625 Ah
Godina proizvodnje akumulatora
2018
Proivodjač punjenja
Micropower
Voltaža punjača
400 V
Punjenje
80 A
Transportna težina
3500 kg
Profili prednjih guma
95
Profil zadnjih guma
95
Veličina prednjih guma
18x7-8
Veličina zadnjih guma
16x6-8
Zemlja proizvodnje
Španija
Ostale informacije
Unicarriers 1600 kg eltruck.
Lækker maskine i perfekt stand. Fremstår som ny.
Lukket kabine med varme.
Har altid været brugt og stået indendørs.
Årgang: 2018
Timer: 139 Med tænding. Har kun kørt / været i brug 60 timer.
Løftehøjde: 475 cm.
Byggehøjde: 212 cm.
Mast: Tripplex friløft.
Gaffelflyt Sideskift.
Gaffellængde: 159 cm. Der kan evt. monteres kortere gafler.
Inkl lader til 400 volt 16A.