Toyota Traigo 80-8FBMKT30
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Toyota Traigo 80-8FBMKT30
Godište proizvodnje
2019
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
2B6061AF
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
Broj točkova
4
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Udaljenost centra gravitacije
500 mm
Maksimalna visina podizanja
5500 mm
Dizalica
125 mm
Visina pogona
4045 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Dužina viljuškara
1000 mm
Snaga motora
20 kW (27.2 KS)
Engine manufacturer
Toyota
Jačina akumulatora
80 V
Kapacitet akumulatora
560 Ah
Transportna težina
5199 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
23330 x 1070 x 2400 mm
Veličina prednjih guma
23 x 10-12
Veličina zadnjih guma
18 x 7-8
Ostale informacije
Technische Daten
Baujahr 2019
Antrieb Elektro
Motor 20 kw
Tragfähigkeit 3,00 t
Lastschwerpunkt 500 mm
Gesamtmaße (L x B x H) 3,33 m x 1,20 m x 240 m
Gabelzinkenmaße (L x B x H) 1,00 m x 0,10 m x 0,045m
Wendradius 2,03 m
Gewicht 5199 kg kg
Reifengröße vorne 23x10-12
Reifengröße hinten 18x7-8
Hubhöhe 5,50 m
Freihub 125 mm
Fahrgeschwindigkeit 20 km/h
max. Steigfähigkeit mit/ohne Last 21% / 29%