Linde E80-01/900
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E80-01/900
Godište proizvodnje
2018
Sati korišćenja
1088 h
Zemalja
Holandija
Opšta ocena
Mascus ID
98DE80A5
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
688
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Maksimalna visina podizanja
3350 mm
Visina pogona
3030 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 3030 mm