Linde E80-01/900
Godište proizvodnje
2020
Sati korišćenja
3376 h
Lokacija Mašine
Klundert
Zemalja
Holandija
Opšta ocena
1
Mascus ID
3048214F
DETALJI
Broj internog magacina
108588
Broj točkova
4
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Maksimalna visina podizanja
4050 mm
Visina pogona
3370 mm
Stub za podizanje
Duplex
Dužina viljuškara
2400 mm
Mjenjač
Automatic
Jačina akumulatora
80 V
Transportna težina
15989 kg
Dodatna oprema
Ostale informacije
ID NUMBER: 108588 AIR CONDITIONING MACHINE: Forklift BRAND: Linde MODEL: E80-01/900 SERIAL NUMBER: 0209 YEAR OF CONSTRUCTION: 2020 ENGINE: Electric OPERATING HOURS: 3376 TRANSMISSION: Automatic LIFT CAPACITY: 8000kg MAST: 2 stages LIFTING HEIGHT: 4050mm THE HEIGHT OF THE LOWERED MAST: 3370mm LENGTH OF THE FORKS: 2400mm ATTACHMENTS: Side shift and fork positioner TIRES TYPE: Solid, good = More information = Year of manufacture: 2020 Colour: Red Technical condition: good Visual appearance: good Price: On request Please contact Corne van Dueren den Hollander (+31651477081) or Roland (+31613620504) for more information