Linde E45HL-01/600
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E45HL-01/600
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
3756 h
Lokacija Mašine
Hässleholm
Zemalja
Švedska
Opšta ocena
Mascus ID
89B28D18
DETALJI
Broj internog magacina
SHT 26-082
Proizvodnja/Serijski broj
SHT 26-082
Broj točkova
6
Maksimalni kapacitet dizanja
4500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5000 mm
Dizalica
150 mm
Visina pogona
3383 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Nosač vila
Uredjaj za pozicioniranje
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Umeci
Jačina akumulatora
80 V
Kapacitet akumulatora
100 Ah
Voltaža punjača
80 V
Punjenje
930 A