Linde E45HL-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E45HL-01/600
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
4767 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
6FCBC348
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
10228
Maksimalni kapacitet dizanja
4500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4670 mm
Dizalica
1500 mm
Visina pogona
2400 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 2400 mm
Profili prednjih guma
40 - 60%
Profil zadnjih guma
40 - 60%