Linde E35H-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E35H-01/600
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
21355 h
Zemalja
Holandija
Opšta ocena
Mascus ID
E4F128B9
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
750
Maksimalni kapacitet dizanja
3500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4100 mm
Visina pogona
2890 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 2890 mm