Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Brend/Model
Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Godište proizvodnje
2020
Sati korišćenja
18003 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
CEB8182A
DETALJI
Broj internog magacina
24385
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5480 mm
Dizalica
1700 mm
Visina pogona
2455 mm
Stub za podizanje
Trojni
Dužina viljuškara
1500 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
5863 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2500 x 1230 x 2460 mm