Linde E30/600HL/387 Aku a.2024
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E30/600HL/387 Aku a.2024
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
7987 h
Lokacija Mašine
Rae vald
Zemalja
Estonija
Mascus ID
FE8541B1
DETALJI
Broj internog magacina
WB17EE152
Proizvodnja/Serijski broj
H2X387H04606
Broj točkova
4
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5930 mm
Dizalica
1844 mm
Visina pogona
2667 mm
Stub za podizanje
Duplex/dizalica
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Jačina akumulatora
80 V
Kapacitet akumulatora
775 Ah
Proivodjač punjenja
Fronius Selectiva Plus 8090
Voltaža punjača
80 V
Punjenje
90 A
Broj volana
2
Broj pogonskih točkova
2
Veličina prednjih guma
315/45-12
Veličina zadnjih guma
Zemlja proizvodnje
Nemačka
Dodatna oprema
Punjač akumulatora
Treći ventil
Četvrti ventil
Krovni prozor
Grejač
Ostale informacije
Kahe pedaaliga versioon,Porilapatsid veoratastel,Kallutussilindrite kaitse,Täis kabiin koos soojendusega,PVC iste, pööratav, õhkvedrustus,Raadio CD-mängijaga,Reguleeritav roolisammas,sisepeegel Panorama,A4 hoidja valgustusega,12V el. pistik,Kojamehed esi- ja katuseklaasil,Päiksesirmid esi-ja laeaknal,Töötuled LED ees 6 ja taga 1,BlueSpot sinine märgutuli,Tagurdamisel helisignaal,Vilkur,Kauba kaaluindikaator,aku uks 180 kraadi avanemine, Aku a.2024 Two pedal system,Batt.-door 180° f.batt.-change,Full cabin with heater,Super-Deluxe PVC pneum.susp. - Swivelling seat,Internal Mirror (Panorama),Height adj. steering column,A4 Clipboard lighted,Roll-up sun visor top & front,Working lamps position 1+2+3+4+5+6+8 LED,Electrical socket - 12V,Audible warning in reverse,Flashing beacon beneath OHG,7103 wired thr. 3-pos. switch,BlueSpot™ position 7,Anti-spray mudflaps front,Tilt cylinder protection, Battery year 2024