Linde E25HL-01/600
Brend/Model
Linde E25HL-01/600
Godište proizvodnje
2014
Sati korišćenja
8668 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
9F882DED
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
8575c
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
7480 mm
Dizalica
1500 mm
Visina pogona
3100 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 3100 mm
Profili prednjih guma
20 - 40%
Profil zadnjih guma
20 - 40%