Linde E25H-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E25H-01/600
Godište proizvodnje
2018
Sati korišćenja
5016 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
FEC4B38C
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
10124a
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4980 mm
Dizalica
1500 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 0 mm
Profili prednjih guma
80 - 100%
Profil zadnjih guma
60 - 80%