Linde E25H-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E25H-01/600
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
6969 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
7CBA7C50
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
9874c
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4095 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 0 mm
Profili prednjih guma
20 - 40%
Profil zadnjih guma
20 - 40%