Linde E25/600-02
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E25/600-02
Godište proizvodnje
2003
Sati korišćenja
10251 h
Dodatne opcije
Mogućnost iznajmljivanja
Zemalja
Holandija
Mascus ID
E3F8C728
DETALJI
Broj internog magacina
20569
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
8200 mm
Visina pogona
3550 mm
Stub za podizanje
Trojni
Nosač vila
Menjač u stranu
Dužina viljuškara
1200 mm