Kalmar ECG160-12
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Kalmar ECG160-12
Godište proizvodnje
2023
Zemalja
Danska
Mascus ID
9E2C4E21
DETALJI
Broj internog magacina
2914
Maksimalni kapacitet dizanja
16000 kg
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Maksimalna visina podizanja
4000 mm
Dizalica
2000 mm
Visina pogona
3695 mm
Stub za podizanje
Duplex/dizalica
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Tip gume
Pneumatici
Jačina akumulatora
120 V
Kapacitet akumulatora
2170 Ah
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5700
Maskinbredde (mm): 2560
Batteriudstyr: Aquamatic|BMU
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: A4 skriveplade|12V udtag|USB port|Luftaffjedret sæde|Aircondition|Radio med højttalere