Kalmar ECG160-12
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Kalmar ECG160-12
Godište proizvodnje
2023
Zemalja
Danska
Mascus ID
119A84A3
DETALJI
Broj internog magacina
3008
Maksimalni kapacitet dizanja
16000 kg
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Maksimalna visina podizanja
4000 mm
Visina pogona
3620 mm
Stub za podizanje
Duplex
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Jačina akumulatora
120 V
Kapacitet akumulatora
2170 Ah
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Batteriudstyr: Aquamatic|BMU
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: Luftaffjedret sæde|Aircondition|Radio med højttalere|Vægtdisplay|A4 skriveplade|Bakkamera|12V udtag|El-opvarmet sidespejle|USB port