Hangcha CPD20-XY2G-SI24
Godište proizvodnje
2022
Sati korišćenja
3 h
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
Pirkkala, Pirkanmaa
Zemalja
Finska
Opšta ocena
1
Mascus ID
F3AE6547
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
CPD20-XY2G-SI24
Proizvodnja/Serijski broj
1BB00185
Maksimalni kapacitet dizanja
2000 kg
Udaljenost centra gravitacije
500 mm
Maksimalna visina podizanja
4700 mm
Visina pogona
2315 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Nosač vila
Uredjaj za pozicioniranje i prskanje
Dužina viljuškara
1220 mm
Kabina
Zaštitnik za glavu
Snaga motora
20 kW (27.2 KS)
Engine manufacturer
Enpower/MC3902
Jačina akumulatora
309 V
Kapacitet akumulatora
125 Ah
Godina proizvodnje akumulatora
2022
Transportna težina
3670 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3605 x 1195 x 2315 mm
Zemlja proizvodnje
Kina
Ostale informacije
Uusi li-ion High Voltage sähkötrukki! -Tehokas li-ion akku 309V / 125Ah -Nostokyky 2000kg -3F 4700mm vapaanostomasto -Ripustettava asetinlaite