*Sonstige H80D/900-03-396
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
*Sonstige H80D/900-03-396
Godište proizvodnje
2016
Sati korišćenja
5381 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
1
Mascus ID
F49E20BB
DETALJI
Broj internog magacina
24470
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Maksimalna visina podizanja
4450 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Tip gume
Pneumatici
Dužina viljuškara
1400 mm
Visina pogona
3585 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel - Deutz
Snaga motora
85.3 kW (116 KS)
Veličina prednjih guma
8.25 R15
Veličina zadnjih guma
315/70 R20
Transportna težina
13860 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
5700 x 2250 x 3580 mm