SMV SL16-900B
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
SMV SL16-900B
Godište proizvodnje
2011
Sati korišćenja
5557 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
9C3C6D7B
DETALJI
Broj internog magacina
2562
Maksimalni kapacitet dizanja
16000 kg
Maksimalna visina podizanja
4995 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Visina pogona
4125 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Volvo Penta
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5450
Maskinbredde (mm): 2580
Gaffelbredde (mm): 250
Gaffeltykkelse (mm): 85
Førerpladsudstyr: Solgardin v/toprude|Radio med højttalere|Vendbar førerplads|Aircondition|Visker/vasker frontrude|Digitalt instrument|Visker/vasker bagrude 24V|Vægtdisplay|Visker/vasker toprude 24V|Luftaffjedret sæde|Sidespejle