Linde H80D/900-396
Pitaj za cenu
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H80D/900-396
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
5968 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
C9A71564
DETALJI
Broj internog magacina
M23813
Maksimalna visina podizanja
5540 mm
Dizalica
1920 mm
Stub za podizanje
Trojni
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Tip gume
Super elastično
Dužina viljuškara
2400 mm
Visina pogona
3190 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel - Deutz
Snaga motora
85.3 kW (116 KS)
Veličina prednjih guma
8.25-15/6.50
Veličina zadnjih guma
Transportna težina
14545 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3800 x 2230 x 3190 mm