Linde H80D-03/900-396 EVO
Brend/Model
Linde H80D-03/900-396 EVO
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
1379 h
Mascus ID
1487D6DC
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
14783
Maksimalna visina podizanja
6500 mm
Dizalica
2200 mm
Stub za podizanje
Trojni
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Tip gume
Super elastično
Visina pogona
3550 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Transportna težina
14860 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3750 x 2240 x 3550 mm