Linde H80D-03/1100-396
Pitaj za cenu
Brend/Model
Linde H80D-03/1100-396
Godište proizvodnje
2018
Sati korišćenja
15247 h
Mascus ID
7DD2C4C1
DETALJI
Broj internog magacina
24407
Maksimalna visina podizanja
7105 mm
Dizalica
2490 mm
Stub za podizanje
Trojni
Udaljenost centra gravitacije
1100 mm
Tip gume
Super elastično
Visina pogona
3760 mm
Motor
Diesel - Deutz
Snaga motora
85.3 kW (116 KS)
Transportna težina
15900 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4100 x 2000 x 3760 mm