Linde H80D-01/900-396
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H80D-01/900-396
Godište proizvodnje
2011
Sati korišćenja
19596 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
554EF9D8
DETALJI
Broj internog magacina
24614
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Maksimalna visina podizanja
6050 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Tip gume
Umeci
Visina pogona
4380 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel - Deutz
Snaga motora
86.8 kW (118 KS)
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna težina
14125 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3550 x 1930 x 4380 mm