Linde H50D-600-1204 **NEU**
Brend/Model
Linde H50D-600-1204 **NEU**
Godište proizvodnje
2026
Sati korišćenja
1 h
Mascus ID
899A85B6
Broj internog magacina
15121
Maksimalna visina podizanja
4610 mm
Dizalica
1460 mm
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Visina pogona
2530 mm
Mjenjač
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Hyundai
Transportna težina
7335 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3160 x 1450 x 2530 mm