Linde H50D-02/600-394 EVO
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H50D-02/600-394 EVO
Godište proizvodnje
2022
Sati korišćenja
2870 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
6FE3EDCF
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
12982
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Maksimalna visina podizanja
4610 mm
Dizalica
1550 mm
Stub za podizanje
Trojni
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Tip gume
Super elastično
Visina pogona
2540 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hydrostat - Handschaltung
Motor
Diesel - 4 Zylinder Doosan
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna težina
7351 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3200 x 1450 x 2540 mm