Linde H50D-02/600-394-EVO
Brend/Model
Linde H50D-02/600-394-EVO
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
8963 h
Mascus ID
52506AD1
Broj internog magacina
13249
Maksimalna visina podizanja
5500 mm
Dizalica
1900 mm
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Visina pogona
2900 mm
Mjenjač
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder VW
Transportna težina
7455 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3200 x 1450 x 2900 mm