Linde H40D/600/1204
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H40D/600/1204
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
485 h
Lokacija Mašine
Rae vald
Zemalja
Estonija
Mascus ID
B3F404EB
DETALJI
Broj točkova
4
Broj internog magacina
WB23EE062
Proizvodnja/Serijski broj
H21204M00613
Maksimalni kapacitet dizanja
4000 kg
Maksimalna visina podizanja
4400 mm
Dizalica
150 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Nosač vila
Uredjaj za pozicioniranje
Dužina viljuškara
1200 mm
Visina pogona
3080 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hüdrostaat
Snaga motora
55 kW (74.8 KS)
Engine manufacturer
Hyundai
Veličina prednjih guma
250-15/18PR-IC40
Veličina zadnjih guma
250-15/18PR-IC40
Transportna težina
6026 kg
Zemlja proizvodnje
Nemačka
Broj volana
2
Broj pogonskih točkova
2
Dodatna oprema
Treći ventil
Četvrti ventil
Krovni prozor
Ostale informacije
Nupuga käivitus, Suunavalikuga versioon, Masti kaldenurga salvestamise võimalus, Comfort riidest iste, Rooli kõrguse seadistamise võimalus, Sisepeegel, Raadio /DAB+ /USB, Täiskabiin koos soojendusega, Salongi tuli, Töötuled LED ees 4 ja taga 2, Kaubakaalu indikaator, 12V-pistik kabiinis, USB 5 V-pistik käetoel, Tagurdamisel helisignaal, Vilkur, Porikaitsmed ees ja taga, Kallutussilindrite kaitsmed, Heitgaaside ülevalt väljalase, Standard Display 3,5"
Start button, Single pedal system, Parking brake manual, Anti-spray mudflaps front and rear, Single Preselection Mast Tilt, OHG protection "light", Comfort Fabric, Full cabin with heater, Height adj. steering column, Internal Mirror, Radio /DAB+ /USB /BT /Freispr., Load weight indicator, Interior light, Working lamps LED 4 front and 2 rear, Standard Display 3,5", Load weight indicator, Electrical socket - 12V, USB socket 5V in armrest, Audible warning, Flashing beacon beneath OHG, Hazard flasher while reverse, Tilt cylinder protection, Power sett. selectable display, Upswept exhaust outlet, Dust protection higher mounted