Linde H 50D-02/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H 50D-02/600
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
3276 h
Lokacija Mašine
Maardu, Harjumaa
Zemalja
Estonija
Opšta ocena
Mascus ID
BB7D3F7E
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj točkova
4
Proizvodnja/Serijski broj
H2X394V00843
Poslednja inspekcija
Broj prethodnih vlasnika
1
Evidencija svih servisa
Da
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Maksimalna visina podizanja
4600 mm
Dizalica
1800 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Nosač vila
Uredjaj za pozicioniranje
Tip gume
Pune gume
Dužina viljuškara
1500 mm
Visina pogona
2540 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Profili prednjih guma
85
Profil zadnjih guma
85
Transportna težina
6947 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4616 x 1423 x 2540 mm