Kalmar DCG220-12
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Kalmar DCG220-12
Godište proizvodnje
2016
Sati korišćenja
14477 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
3257EA98
DETALJI
Broj internog magacina
3611
Maksimalni kapacitet dizanja
22000 kg
Maksimalna visina podizanja
4500 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Visina pogona
4070 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Cummins QSB 6.7 260
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 6090
Maskinbredde (mm): 3050
Førerpladsudstyr: Justerbar ratstamme|Stof sæde|Bakkamera|Visker/vasker frontrude|Luftaffjedret sæde|Sidespejle|Visker/vasker bagrude 24V|2 x 12V udtag|Armlæn venstre|Visker/vasker toprude 24V|USB port|Nødstop|Solgardin v/toprude|Aircondition