Hyster H16.00XD-12
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Hyster H16.00XD-12
Godište proizvodnje
2020
Sati korišćenja
906 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
B2444E6C
DETALJI
Broj internog magacina
3103
Maksimalni kapacitet dizanja
16000 kg
Maksimalna visina podizanja
3984 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2440 mm
Visina pogona
3680 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Cummins QSB 6.7L 4/Stage diesel motor
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5500
Maskinbredde (mm): 2540
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: Visker/vasker bagrude 24V|Luftaffjedret sæde|Panoramaspejl|Stof sæde|Radio med højttalere|Armlæn venstre|12V udtag|Nødstop|Aircondition|Visker/vasker frontrude|Bakkamera