Baumann ELX50/14/63TR
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Bočni viljuškari
Brend/Model
Baumann ELX50/14/63TR
Godište proizvodnje
2023
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
AT-Klagenfurt
Zemalja
Austrija
Opšta ocena
Mascus ID
1032059C
Odobreni korišćeni program
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Tip motora
Električno
Broj internog magacina
G1139
Proizvodnja/Serijski broj
11343
Maksimalni kapacitet dizanja
6300 kg
Udaljenost centra gravitacije
700 mm
Maksimalna visina podizanja
6300 mm
Dizalica
2070 mm
Visina pogona
7180 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Dužina viljuškara
1400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Engine manufacturer
Elektro
Informacije o stanju/Garancija
Garantie auf Anfrage
Transportna težina
9470 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3980 x 2150 x 2950 mm
Zemlja proizvodnje
Italija
Certifikati
CE
Ostale informacije
Rotating beacon and reverse alarm (Stadard)
LED lights (Standard) for STVO
6.300 mm Triplex Mast
Deluxe Cabin XXL incl heating
Fork levelling +/- 100 mm