Fendt FT1167MT36
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Traktori
Brend/Model
Fendt FT1167MT36
Godište proizvodnje
2024
Sati korišćenja
421 h
Lokacija Mašine
Fremont, Nebraska
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
85843DCA
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Tip traktora
Poljoprivredni traktor
Proizvodnja/Serijski broj
F1167KRNNG1227
Broj internog magacina
M034575
Ostale informacije
2 FREE HYD RET FLOW DUAL DB
32 TRACK FRAME WEIGHTS 5930LB
36 IDLER WEIGHTS 4500LBS
36" GEN AG CAMSO 4500 TRACKS
CAB SUSPENSION DELUXE
CONTOUR ASSISTANT
DEBRIS EJECTORS WIDE
DRAWBAR CAT 5 HYD CONTROL
DRIVE WHEEL WEIGHTS 2 OUTER
DUAL AUX CASE DRAIN DB
ENGINE BLOCK HEATER 120V
FENDT GUIDE PLUS PKG TRIMBLE
FIRE EXTINGUISHER BRACKET
FOOT REST
FRONT BELLY GUARD
FRONT MONOBLOCK 4400LBS
FT1167_BASE_TF4_NA
FUEL LINES HIGH CAPACITY
HANDRAIL INBOARD
HISTORIC PERFORMANCE
HORIZONTAL ACCESSORY MOUNT PKG
HYD PUMP 116GPM LEVEL SUSP DB
Online Owner's Manual
POWER BEYOND DB
POWERTRAIN W PTO WIDE DB
PREMIUM DASHBOARD
RADAR SENSOR 24.1GHZ
STEERING WHEEL CONTROLS
STEPS PIVOTING
SUMP HEATER 120V