Pronar Heittävä Nivelaura PUV-3300M Euro
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Snežne daske i plugovi
Brend/Model
Lokacija Mašine
Tuuri
Zemalja
Finska
Mascus ID
EE6962F0
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
# myyjälle
Ostale informacije
Laadukas Pronarin Heittävä nivelaura Euro kiinnityksellä. Leveys suorana 3305mm ja käännettynä 35° 2710mm. Pikakiinnikeen kellunta, jousitetut kulutusterät ja säädettävät jalakset. Toiminta kahdella letkulla, sähköohjattu 6/2 alueauraventtiili ja paineakku. Siipien kääntökulma +/- 35 astetta. Saatavana 2000mm, 2600mm, 3000mm ja 3300mm leveät mallit eri sovitteilla ja terävaihtoehdoilla. Saatavissa kaikilla yleisillä traktori ja kuormaaja kiinnityksillä. mm. Euro, 3-piste, Volvo BM, Volvo L30, Kramer ym. Soita ja kysy lisää! Kuvissa väärä soviterunko.