Carer KF80-900HD²
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Carer KF80-900HD²
Godište proizvodnje
2024
Sati korišćenja
130 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
7084C5ED
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
4424
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Maksimalna visina podizanja
3090 mm
Dizalica
840 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 0 mm