Carer A160-1200X
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Carer A160-1200X
Godište proizvodnje
2022
Zemalja
Danska
Mascus ID
C325C70D
DETALJI
Broj internog magacina
2672
Maksimalni kapacitet dizanja
16000 kg
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Maksimalna visina podizanja
4170 mm
Visina pogona
3580 mm
Stub za podizanje
Duplex
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Jačina akumulatora
144 V
Kapacitet akumulatora
1680 Ah
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5120
Maskinbredde (mm): 2500
Batteriudstyr: Aquamatic
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: Mini-lever|Armlæn venstre|A4 skriveplade|Retningsvælger i armlæn|Nødstop|Læselampe|Digitalt instrument|Justerbar ratstamme|12V udtag|Bakkamera|Luftaffjedret sæde|Visker/vasker frontrude|Aircondition|Panoramaspejl|Radio med højttalere