Scag STCII-52V-26FT-EFI
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Zero turn kosilice
Brend/Model
Scag STCII-52V-26FT-EFI
Godište proizvodnje
2026
Sati korišćenja
1 h
Lokacija Mašine
Jasper, Georgia
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
15EED8F6
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Snaga motora
19.1 kW (26 KS)
Ostale informacije
NEW SCAG Tiger Cat II 52" Zero Turn
(Model # STCII-52V-26FT-EFI)
-26HP Kawasaki FT Series Engine
-52" Velocity Plus Cutter Deck
-9.5 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Dual Pump and Motor
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 48" & 61" Deck Sizes!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 52 in