Scag SVRII61V-38FXEFI
Brend/Model
Scag SVRII61V-38FXEFI
Godište proizvodnje
2025
Lokacija Mašine
Jacksonville, Florida
Mascus ID
7F955736
Proizvodnja/Serijski broj
SCSVRII61V38FXEFI
Ostale informacije
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag 61" Vride II Commercial Mower
Call for best price.
Features:
• 38HP Kawasaki EFI Gas Engine
• 61" deck
• Mulch kits and many accessories available
• Up to 5" cut height
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 61 in