Scag LBX15-GX270
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Ostale industrijske mašine
Brend/Model
Scag LBX15-GX270
Godište proizvodnje
2025
Lokacija Mašine
Jacksonville, Florida
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
A7228FC9
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
SCLBX15GX270052025
Ostale informacije
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
Scag Extreme Blower
CASH PRICE LISTED. ASK FOR FINANCING TERMS AND PRICING.
Features:
• 9HP Subaru Engine
• 6-blade, fabricated, high CFM, steel impeller
• Discharge opening (5" x 5.25 "; 26.25 square inches)
• 8.5" air inlet to supply the blower with ample air volume
• Powder coat paint for durability, protection and long life
15" Impeller