Scag SWZT-36H-14FS
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Motokultivator kosilice
Brend/Model
Scag SWZT-36H-14FS
Godište proizvodnje
2026
Sati korišćenja
1 h
Lokacija Mašine
Jasper, Georgia
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
D01D4A19
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
Snaga motora
10.3 kW (14 KS)
Ostale informacije
NEW SCAG SWZT 36" Hydro Drive
(Model # SWZT-36H-14FS)
-14HP Kawasaki FS Engine
-36" Hero Cutter Deck
-5.5 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Hydro-Gear ZT2800 Transaxle
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 48"($7,249), 52" ($7,649), & 61" ($7,999) Deck Sizes!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 36 in