IMS MC1050-20T
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Transportne trake
Brend/Model
IMS MC1050-20T
Godište proizvodnje
2024
Sati korišćenja
200 h
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
Arnsdorf, Sachsen
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
921D6992
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Bruto težina
10500 kg
Klasa emisije
Stage V
Motor
C1.7
Engine manufacturer
CAT
Uslovi isporuke
EXW
Certifikati
CE
Ostale informacije
raupenmobiles 20 m Haldenband
Gewicht ca. 10 t
Gurtbreite 1.050 mm
max. Abwurfhöhe ca. 7.900 mm
Achsabstand 20.000 mm
Beschickungshöhe 1.200 mm - 3.400 mm
Obere- und untere Sektion hydr. klappbar für den Transport
Motor: CAT C1.7 (37 kW / 50 PS / Abgasstufe V)
Engine CAT C1.7 (37 kW / 50 PS / Stage V)
operational lenght 20 m
discharge high max. 7.900 mm