CAT FKTHT60W
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Teleskopski viljuškari
Brend/Model
CAT FKTHT60W
Lokacija Mašine
Olathe, Kansas
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
13A79BE7
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
9CR47859
Proizvodnja/Serijski broj
RGN0908-1
Ostale informacije
- FOLEY WORK READY ATTACHMENT -
CARRIAGE, STANDARD 72"
CARRIAGE, STANDARD 72"
FORK, PALLET 2.36" X 6" X 60"